Harnup Özü

keboy-keçiboynuzu-ürünleri-3Çekirdeklerinden ayrılmış keçiboynuzu meyve kırıntılarının Amerikan teknolojisi kullanılarak öncelikle kavurma işlemine daha sonra özel değirmenlerde öğütülüp, elenmesi sonucu saf ve doğal Harnup Özü (Carob Powder) elde edilir.

KEBOY (Harnup Özü) günümüzde Kakao'nun kullanıldığı her alanda (çikolata, kek, bisküvi, karamel, nugat imalatında, soğuk sıcak su ve/veya sütle karıştırılarak, unlu mamüllerde ve dondurma imalatında tatlandırıcı, renklendirici ve aroma verici olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Keçiboynuzu Kahvesi

Modern teknolojiye sahip tesislerimizde el değmeden hazırlanan, hiçbir katkı maddesi içermeyen, doğal keçiboynuzu özüdür.

Kullanım Alanları

Keçiboynuzu kahvesi böbrek sancılarını geçirir.İshali keser, çocuklardaki ishale tavsiye edilir.Basur kanamalarını keser, romatizma ağrılarına faydalıdır.Kan yapar, cinsel gücü arttırır.Alerjik değildir,astıma faydalıdır.Kafein ve kolestrol içermez.Yapısındaki Pektin'den dolayı vücuda yiyeceklerle giren radyasyon ve zirai ilaç artıklarını vücuttan dışarı atar.Yapısındaki Çinkodan dolayı prostata faydalıdır, idrar söktürücü özelliği vardır. (bkz. Analiz Raporu) Yapısındaki fosfor, sinir sistemi ve beyne faydalıdır. Stresi atar, rahat uyumayı sağlar. (bkz. Analiz Raporu) Yapısındaki Kalsiyumdan dolayı çocuklarda kemik gelişmesinde, yaşlılarda ise kemik erimesinin önlenmesinde çok etlilidir. (bkz. Analiz Raporu)

Nasıl Kullanabilirsiniz?

  • Bir su bardağı sıcak su veya süte 2 çay kaşığı KEBOY ilave edilerek içilebilir.
  • Ayrıca, kakaonun kullanıldığı her yerde, pasta ve keklerinizde, çikolata, bisküvi, nugat ve karamel imalatında, dondurma yapımında tatlandırıcı, renklendirici ve aroma verici olarak KEBOY kullanabilirsiniz.ÜRÜN Barkod Net Ağırlık Koli Adedi
Keboy Keçiboynuzu Kahvesi 8697430000018 100 gr 96*

*1 Koli 4 kutudan oluşmaktadır, her kutuda 24 adet ürün vardır.