Kullanıcı Yorumları

"Biz de ailecek KEBOY ile tanışmış bulunuyoruz. Kızım için araştırma yaparken karşılaştım KEBOY ile. Daha doğrusu keçiboynuzu ile. Ama işlenmis keçiboynuzu özü yani KEBOY kullanımı inanılmaz kolaylaştırıyor benim için. Kızım da alerjik bronşit olduğundan şüpheleniyor doktoru. Çok sık hasta olan bir çocuktu. Yaklaşık iki aydır keçiboynuzu pekmezi ve özü kullanıyorum. Pekmezi gönül rahatlığı ile kullanıyorum ama keçiboynuzu özünü (Toz şeklinde) sütüne karıştırıyorum. Aklımda sürekli olan soru ise 3 yaşındaki bir çocuk icin bunun uygun olup olmayacağı. Sizin bir çalışmanız veya arastırmanız var mı acaba bu konuyla ilgili. Bu arada kızım bunları kullanmaya basladığımdan beri bir daha hasta olmadı. Teşekkürler... Bu güzel ürünler için ve ayıracağınız zaman için..."

Pınar ÖNEREN


keboy-keçiboynuzu-ürünleri-2"Firmanızın üretmiş olduğu KEBOY HARNUP ÖZÜ, annem Gülfidan Ergin'in ASTIM hastalığına iyi gelmiştir. Şirket çalışanlarını canı gönülden tebrik ederim. Saygılarımla."


EŞREF ENGİN - KARATAŞ KÖYÜ /SERİK - ANTALYA

"Doğal ürünlerin üreticisi olarak üretmiş olduğunuz KEBOY HARNUP ÖZÜ ile tanışana kadar STOMACHACHE mide rahatsızlığım devam etmekteydi. 1988 yılından 1998 yılına kadar tedavi için Türkiye'de gitmediğim hastane kalmadı ve tam anlamı ile tedavime cevap veren bir ilaç olmadı. Daha sonra marketten üç adet KEBOY HARNUP ÖZÜ aldım ve 20 gün süre ile kullandım, yaklaşık iki yılı aşkındır midemle ilgili ve vücut sıhhatiyle ilgili hiç bir problemim kalmadı. Daha sonra çektirdiğim röntgende midemle ilgili bir rahatsızlık kalmadığı kanaati kesinleşti ve benim gibi hastalara da sürekli tavsiyede bulunmaktayım. İnsanlara şifa veren ürünler ürettiğiniz iş yerinizde hayırlı işler ve basarılar dilerim. Saygılarımla."

FATİH BASÜ / VAKIFLAR BANK T.A.O. SİTELERİ ŞUBESİ - ANKARA


"1986 yılında Romatizma hastalığına yakalandım o tarihten itibaren beri zaman zaman çeşitli romatizma ilaçları kullandım ve kısa dönemli geçici tedaviler gördüm, tam anlamıyla iyileşemedim. Son bir yıldır oturduğum yerden güçlükle kalkabiliyor ve merdivenlerden yan olarak tutunarak güçlükle inip çıkabiliyordum. Ayrıca 1964 yılından beride kronik bronşit hastasıyım, değişik tedaviler gördüm ancak tam olarak sağlığıma kavuşamadım. Ankara'nın Kalecik ilçesinde 02.09.2000 tarihinde bir marketten iki paket KEBOY HARNUP ÖZÜ aldım ve her sabah tarif üzerine aç karnına alıyorum. Kullandığım 20 günlük süre içerisinde %60-70 oranında bir rahatlama gördüm şimdi merdivenleri zorlanmadan inip çıkıyorum ve yolda rahat yürüyorum, diz kapağı bölgesinde az bir ağrı kaldı zaman içerisinde onunda geçeceğine eminim. KEBOY içtikten 45 ile 60 dakika sonra epeyce balgam söküyor ve gündüzleri de azar azar balgam atıyorum. Bunun yanında hiçbir yan etki görmediğim gibi vücudumun tamamında da bir rahatlama görüyorum. Böyle bir meyve özünü üretip toplumun ayağına kadar götürüp hastaları şifaya kavuşturduğunuz için sizlere teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum ALLAH razı olsun diyorum. Saygılarımla."

MUSTAFA ÖZKAN - KALECİK ANKARA


"Yüksek tansiyonum vardı, bir hafta KEBOY içtim, şimdi tansiyonum düştü. Ìstanbul' da kolisi ile alabileceğim yer neresidir? Ìstanbul'da ürünlerimizi bulabileceği telefonlar verildi."

CEVAT BEY / İSTANBUL 07.04.2001


"KEBOY'u kullandıktan sonra midem rahatladı, kendimi enerjik hissediyorum, idrarımı şimdi daha rahat yapıyorum ve uyuyabiliyorum. Ayrıca çocuğum geceleri yatağını ıslatmayı kesti."

HÜSEYİN KAYA / İSTANBUL 26.06.2001


"86 yaşında vefat eden babam da prostat hastalığı vardı ve doktorlar kendisine yaşlı ve zayıf olduğun için ameliyat edemeyiz devamlı sonda takacaksın demişlerdi. Çay kahve vs. yerine devamlı KEBOY içmeye başladı , 9 ay sonra bir gün sondayı kazara düşürmüş ve günlerden pazar olduğu için doktora gidememiş ve fakat aynı gün idrarını yapmakta zorluk çekmediğini fark etmişti. Daha sonra ömrünün geri kalan 7 senelik kısmında bir daha sonda kullanmamıştı. Saygılarımla."

İSMAİL KÜÇÜK KORKUTELİ / ANTALYA


"KEBOY kullanmaya başlayalı 3 ay oldu Hemorrhoids (Basur) kanamalarım durdu."

2001 yılı Kurban Bayramı tatilinde firmamızı ziyaret eden Ìstanbul'lu Av. R.B.C.


"Asap bozukluğundan uyku uyuyamıyorum ama KEBOY içersem rahat uyuyorum. Yoğurda karıştırarak veya sizin daha önce verdiğiniz tarifelere göre kek ve pastalar yaparak ailecek tüketiyoruz ve bu yüzden KEBOY'a aboneyiz"

TÜRKAN ÜNAL / İSTANBUL 25.02.2001


"Eşim KEBOY içmeye başladıktan sonra basur memeleri kayboldu. Teşekkür ederiz yeni bir paket istiyoruz."

AYŞE HANIM / ESKİŞEHİR 15.08.2001


"1997 de beyin kanaması geçirdim ve sağ tarafımın %80 i felç oldu, bu olaydan sonra bastonla yürüyebiliyordum. KEBOY'u 75 gündür kullanıyorum. Bu zaman süresince 6 paket kullandım, sinir sistemimde değişiklikler meydana geldi. Yürümemde büyük değişiklikler meydana geldi."

AHMET ÇAYIR AVANOS / NEVŞEHİR 31.10.2001