Hakkımızda

Fuarda Keboy Ürünleri Firmamız üretim aşamalarında Amerikan Teknolojisini ve en son teknik bilgi ve imkanları kullanılmaktadır. Türk Gıda Kodeksine uygun üretim yapan firmamızın üretmiş olduğu tüm ürünler Tarım Köy işleri Bakanlığı Gıda Üretim sertifikasına sahiptir. 1986 yılında KEBOY markasını tescil ettiren firmamız üretmiş olduğu tüm ürünleri bu marka ile iç ve dış pazarlara sürmektedir.

Kurulduğu ilk yıllarda Keçiboynuzu Meyvesi'nin çekirdeğini ve etli kısmını işledikten sonra bu ürünleri iç ve dış pazarlara satmakta olan firmamız ilerleyen yıllarda ürün çeşitliliğini arttırmış ve 1986 yılında bir ilke imza atarak KEBOY markasını tescil ettirmiş ve bu marka ile HARNUP ÖZÜ,(CAROP POWDER) daha sonra da HARNUP PEKMEZİ , DUT PEKMEZİ ve ANDIZ PEKMEZİ'nin üretimine başlamıştır.

Keboy Ürün StandıAmacımız Akdeniz Bölgesi'nin bu spesifik meyvesinden elde edilen %100 doğal ve şifa kaynağı bu ürünleri tüm dünya insanlarına sunabilmek ve buna paralel olarak sağlıklı nesiller yetişmesini sağlayabilmektir.

Web Tasarım Antalya
Türkçe Türkçe English English